Język:

PAULO MALO DDS, PhD

Założyciel MALO CLINIC - Twórca metody All-on-4™

Dr Paulo Malo, prezes MALO CLINIC, ukończył w 1989 roku studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Uniwersytetu w Lizbonie, sześć lat później założył MALO CLINIC.

Nowe techniki chirurgiczne, które opracował wraz z zespołem badawczym zadecydowały, iż MALO CLINIC rozpoznawane jest jako światowy lider w implantologii i rehabilitacji stomatologicznej oraz największe centrum kształcenia specjalistów z tej dziedziny. Kluczem do sukcesu było opracowanie techniki All-on-4™, która umożliwia natychmiastową rehabilitację osób bezzębnych.
Metoda All-on-4™, uznana za przełom w implantologii, jest przykładem rewolucyjnego wkładu MALO CLINIC w tę dziedzinę medycyny.

Dr Paulo Malo jest współautorem kilku podręczników oraz autorem wielu publikacji naukowych. Często gości na międzynarodowych konferencjach, gdzie prowadzi wykłady poświęcone tematyce medyczno-naukowej oraz prozdrowotnej.

Oprócz ciągłej praktyki lekarskiej, wykładów, wykonywania obowiązków prezesa firmy, piastuje funkcje naukowe na kilku prestiżowych uniwersytetach, jest również głównym konsultantem w czterech międzynarodowych korporacjach z branży stomatologicznej. W trakcie swej kariery otrzymał wiele odznaczeń i nagród nie tylko za swe niezwykłe osiągnięcia na polu naukowym, ale także w uznaniu jego talentów menedżerskich i sukcesów jako przedsiębiorcy.

Chirurgia & Implantologia

lek. dent. Armando Lopes

Ukończył Wydział Stomatologii Uniwersytetu Lizbońskiego w 2003 roku. Dyrektor medyczny MALO CLINIC Lisbon. W MALO CLINIC Warsaw wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz implantologii, w tym opartych na metodzie All-on-4™.

lek. stom. Artur Niezgoda

Ukończył Akademię Medyczną w Lublinie. Zajmuje się protetyką, chirurgią i implantologią.

lek. dent. Nuno Rebordão

Ukończył Wydział Stomatologii Instituto Superior de Ciências da Saúde - Norte w Porto. W MALO CLINIC Warsaw wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz implantologii, w tym opartych na metodzie All-on-4™.

lek. dent. Pedro Estevao

Ukończył Wydział Stomatologii Universidade Fernando Pessoa w Porto. W MALO CLINIC wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz implantologii, w tym opartych na metodzie All-on-4™.

Protetyka

lek. dent. Jagoda Kruczek

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Warszawie. Zajmuje się protetyką, stomatologią estetyczną i zachowawczą.

lek. dent. Maria Białczak

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Warszawie. Zajmuje się protetyką, stomatologią estetyczną i zachowawczą.

lek. dent. Katarzyna Kubicka

Ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu. Uzyskała tytuł specjalisty protetyki stomatologicznej na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Zajmuje się protetyką, stomatologią estetyczną i zachowawczą.

lek. dent. Joanna Szczęsna-Bać

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Gdańsku. Uzyskała tytuł specjalisty protetyki stomatologicznej w Mazowieckim Centrum Stomatologicznym w Warszawie. Zajmuje się protetyką, stomatologią estetyczną i zachowawczą.

Endodoncja

lek. stom. Anna Grabowska

Ukończyła Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Kierownik działu medycznego MALO CLINIC Warsaw. Zajmuje się endodoncją, stomatologią estetyczną i zachowawczą.

lek. dent. Sylwia Gawecka

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Zajmuje się endodoncją, stomatologią estetyczną i zachowawczą.

Ortodoncja

lek. dent. João Vinagre

Uzyskał tytuł magistra na Wydziale Stomatologii Uniwersytetu Lizbońskiego (FMDUL). W MALO CLINIC Warsaw zajmuje się ortodoncją.

HIGIENIZACJA

Weronika Walczak

Higienistka stomatologiczna

Anna Piątkowska

Higienistka stomatologiczna

ADMINISTRACJA

Agata Cichocka

Kierownik biura

OBSŁUGA PACJENTA

Piotr Domagalski

Specjalista ds. obsługi pacjenta

Joanna Gondek

Specjalista ds. obsługi pacjenta

MARKETING & SPRZEDAŻ

Agnieszka Wichowska-Szmagaj

Marketing & Sales Manager, aszmagaj@maloclinics.com

Powiązane strony

Our websites

MALO CLINIC WORLDWIDE

MALO CLINIC Education

MALO CLINIC Ceramics

FRANKOWSKI-MALO CLINIC

ONLINE APOINTMENTS

Pomocne strony

 

ONLINE APOINTMENTS

MALO CLINIC Worldwide

Providing Premium Health Care

ONLINE APOINTMENTS

R&D

Nasze Artykuły Naukowe

Informacje o nowoczesnych technikach i rozwiązaniach medycznych opracowanych przez MALO CLINIC. Baza artykułów naukowych autorstwa Dr Paulo Malo i zespołu klinicznego publikowanych w prestiżowych magazynach międzynarodowych poświęconych tematyce Rehabilitacji Stomatologicznej.

ONLINE APOINTMENTS