Język:

DZIAŁ MEDYCZNY

lek. dent. Armando Lopes

Dyrektor medyczny Malo Clinic w Lizbonie i w Warszawie. Jest jednym z najbardziej doświadczonych na świecie chirurgów stomatologicznych, wykonuje zabiegi techniką All-on-4™ według protokołu Malo Clinic. Ukończył Wydział Stomatologii Uniwersytetu Lizbońskiego w 2003 roku.

Chirurgia & Implantologia

lek. stom. Anna Grabowska

Absolwentka Collegium Medicum UJ w Krakowie. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Deutsche Gesselschaft Für Orale Implantologie. Ukończyła Curriculum Implantologiczne Dental Skills Institute oraz szkolenie z rehabilitacji natychmiastowej bezzębia metodą All-on-4™ w Lizbonie.

lek. dent. Miguel Gouveia

Ukończył Wydział Stomatologii Uniwersytetu Lizbońskiego. Uzyskał tytuł specjalisty z chirurgii stomatologicznej Portugalskiego Stowarzyszenia Stomatologii. Posiada bogatą praktykę kliniczną w dziedzinie implantologii, chirurgii stomatologicznej oraz periodontologii.

lek. stom. Artur Niezgoda

Ukończył Akademię Medyczną w Lublinie. Zajmuje się protetyką, chirurgią i implantologią.

lek. dent. Ana Ferro

Ukończyła Wydział Stomatologii na Uniwersytecie Lizbońskim, studia podyplomowe z periodontologii na Uniwersytecie w Göteborgu. Posiada specjalizację z Periodontologii uzyskaną na Uniwersytecie Lizbońskim.

Protetyka

lek. dent. Katarzyna Kubicka

Kierownik protetyki w Malo Clinic Warsaw. Ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu. Uzyskała tytuł specjalisty protetyki stomatologicznej na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie.

lek. dent. Martyna Gałek

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medycznym, specjalizacja z protetyki stomatologicznej. Specjalizuje się w estetycznych odbudowach zębów oraz w nowoczesnej protetyce.

lek. dent. Luis Carvalho

Ukończył Wydział Medyczny University of Coimbra oraz Studia Podyplomowe z zakresu stomatologii estetycznej i rehabilitacji protetycznej jamy ustnej.

lek. stom. Joanna Szczęsna-Bać

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Gdańsku. Uzyskała tytuł specjalisty protetyki stomatologicznej w Mazowieckim Centrum Stomatologicznym w Warszawie. Zajmuje się protetyką, stomatologią estetyczną i zachowawczą.

lek. dent. Joao Martins

Ukończył Wydział Stomatologii Egas Moniz Institute w Lizbonie. Studia podyplomowe Minimally Invasive Adhesive Dentistry. Praktykę kliniczną z zakresu protetyki i stomatologii estetycznej.

lek. dent. Izabela Kowalczyk

lek. dent. Dominika Lukiewicz

Endodoncja

lek. dent. Iwona Pitera

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lubinie. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Zajmuje się endodoncją, stomatologią odtwórczą (odbudową zębów po leczeniu endodontycznym).

lek. dent. Michał Portas

Członek (PTE) Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz (ETE) Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego. Zajmuje się endodoncją mikroskopową oraz zabiegami z zakresu mikrochirurgii endodontycznej

Ortodoncja

lek. stom. Elżbieta Pakuła-Sala

Lekarz ortodonta. Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Uzyskała tytuł Master de Ortodoncia, Oclusia y Cirugia Ortognatica na Uniwersytecie w Madrycie - Universidad a Distancia de Madrid UDIMA.

HIGIENIZACJA

Weronika Mielnik

Higienistka stomatologiczna

Katarzyna Piwko

Higienistka stomatologiczna

OBSŁUGA PACJENTA

Agnieszka Wichowska-Szmagaj

Kierownik ds. obsługi Pacjenta, marketingu i sprzedaży

Grażyna Zientarska-Walisiak

Koordynator ds. obsługi Pacjenta

Małgorzata Figlarz

Specjalista ds. sprzedaży/Opiekun Pacjenta

ADMINISTRACJA

Agata Cichocka

Kierownik biura

Powiązane strony

Our websites

MALO CLINIC WORLDWIDE

MALO CLINIC Education

MALO CLINIC Ceramics

ONLINE APOINTMENTS

Pomocne strony

 

ONLINE APOINTMENTS

MALO CLINIC Worldwide

Providing Premium Health Care

ONLINE APOINTMENTS

R&D

Nasze Artykuły Naukowe

Informacje o nowoczesnych technikach i rozwiązaniach medycznych opracowanych przez MALO CLINIC. Baza artykułów naukowych autorstwa Dr Paulo Malo i zespołu klinicznego publikowanych w prestiżowych magazynach międzynarodowych poświęconych tematyce Rehabilitacji Stomatologicznej.

ONLINE APOINTMENTS