Język:

Zęby w 1 dzień

Pani Luiza to młoda i silna kobieta, która mimo przeciwności losu nie traci pogody ducha, realizuje się zawodowo i wychowuje 2 synów. Niestety zaawansowana choroba przyzębia sprawiła, że zęby Pani Luizy zaczęły się ruszać i trzeba było je usunąć.
Podczas konsultacji w Malo Clinic w Warszawie, wykonano badania: tomografię komputerową i zdjęcie panoramiczne. Lekarz stomatolog zarekomendował wykonanie zabiegu Malo Clinic Protocol techniką All-on-4 w szczęce i w żuchwie.

W ciągu zaledwie 1 dnia Pacjentka zyskała nowy uśmiech.

Chirurg Armando Lopes wszczepił po 4 implanty w obu łukach zębowych, do których zostały przykręcone mosty tymczasowe.

Po okresie 6 miesięcy, gdy implanty zintegrują się z kością, protetyk rozpoczyna pracę nad wykonaniem mostów ostatecznych. Mosty ostateczne są wzmocnione belką tytanową oraz są dłuższe.

O nowe zęby trzeba dbać jak o własne, szczotkować, nitkować. Pacjent musi przestrzegać protokołu higienizacyjnego oraz regularnie przychodzić na kontrole implantologiczne w trakcie trwania 5 letniej gwarancji. Po tym okresie zalecamy Pacjentom kontrole przynajmniej raz w roku. Wszystko po to aby nowy uśmiech utrzymywał się jak najdłużej.

Zapraszamy do obejrzenia całej metamorfozy Pani Luizy.

Link: https://dziendobry.tvn.pl/a/choroba-przyzebia-zamienila-jej-zycie-w-koszmar-bylam-skrepowana-nawet-isc-do-szkoly-na-zebranie

metamorfoza Luizy

MALO CLINIC WARSAW

Wyślij nam wiadomość