Język:

Zabieg All-on-4 według protokołu Malo Clinic

Metamorfoza Uśmiechu Pani Edyty

Historia pierwszej finalistki programu Metamorfozy Uśmiechu 2020, ściska za serce i wywołuje uśmiech. Pani Edyta, wspaniała babcia, mama, niania, żona. Po kilkunastu latach zmagań, łzy smutku zamieniła w łzy szczęścia. Odzyskała dawno utraconą pewność siebie. Teraz nasza finalistka, dzięki swojej determinacji, wsparciu rodziny i zespołowi MCW może dzielić się szczęściem i rozkwitać z nowym pięknym uśmiechem.

W Malo Clinic Warsaw u Pani Edyty w szczęce został wykonany zabieg techniką All-on-4 zgodnie z protokołem Malo Clinic. Zabieg należał do drugiego stopnia skomplikowania, oznacza to, że zanik kości w szczęce był znaczący.

Rehabilitacja pełnego uzębienia zajęła lekarzom 1 dzień. Z samego rana chirurg po wykonaniu znieczulenia miejscowego wszczepił specjalnie do tego zabiegu dostosowane 4 implanty firmy Nobel Biocare, w odpowiednim rozmieszczeniu i w odpowiedniej pozycji. Przez kilka następnych godzin technicy przygotowywali dedykowany do tego zabiegu most tymczasowy Malo Clinic Bridge.

W trakcie przygotowywania w laboratorium mostu, lekarz stomatolog zajął się przebudową zębów w łuku dolnym. Leczenie polegało na wyrównaniu płaszczyzny zgryzu i poprawie estetyki.
Szczęśliwa Pani Edyta wyszła z kliniki ok. godziny 22.00, był to długi i ciężki dzień, jednak jak twierdzi Pacjentka – było warto 🙂

zabieg All-on-4 według Malo Clinic Protocol

Cały materiał z metamorfozy Pani Edyty możecie obejrzeć na stronie:

https://dziendobry.tvn.pl/a/metamorfoza-usmiechu-pani-edyty-jest-niesamowita-roznica

MALO CLINIC WARSAW

Wyślij nam wiadomość