Język:

Z uśmiechem jej do twarzy

Pani Agnieszka przyjechała do Malo Clinic w Warszawie, aż ze Szczecina, na pierwszą konsultację z planem leczenia.

Jej problemy z zębami zaczęły się wiele lat temu, kiedy była w ciąży. Nie mogła jeść, wstydziła się usmiechać i rozmawiać z bliskimi.

W Malo Clinic lek. stom. Anna Grabowska zaleciła w łuku górnym usunięcie zniszczonych zębów, których niestety nie dało się uratować i wykonanie zabiegu techniką All-on-4™ według Malo Clinic Protocol™. 

W łuku dolnym lek. stom. Katarzyna Kubicka opracowała ubytki oraz odbudowała starte powierzchnie zębów od #33 do #43, co znacząco poprawiło estetykę.

Jak wyglądał dzień zabiegu?

Pani Agnieszka przyjechała do kliniki na godz. 8.00. Zastosowano znieczulenie miejscowe, stosowane jest do przeprowadzenia zabiegu ekstrakcji i wszczepienia implantów, podnosząc komfort pacjenta, który nie odczuwa bólu. Znieczulenie miejscowe jest całkowicie odwracalne i zazwyczaj nie powoduje skutków ubocznych. Następnie doktor Armando Lopes wszczepił 4 implanty techniką All-on-4™. Zabieg trwał ok. 2 godzin. 

Po zabiegu chirurgicznym lekarz protetyk pobrała wyciski pod most tymczasowy MAAB™ (Malo All Acrycil Bridge™).

W trakcie kiedy Pani Agnieszka odpoczyła w pokoju relaksacyjnym, techniczka z laboratorium akrylowego pracowała nad wykonaniem mostu. Po 1-2 przymiarkach, most pasował idealnie, został akrylizowany i był gotowy do oddania. 

O 20.00 dr K. Kubicka – protetyk przykręciła most tymczasowy do 4 implantów, pani Agnieszka mogła obejrzeć w lusterku swój nowy uśmiech.

Po zabiegu ważne jest, aby regularne według harmonogramu przyjeżdżać na wizyty kontrolne do higienistki. 

link do programu https://dziendobry.tvn.pl/zdrowie/profilaktyka-zdrowia/agnieszka-owczarek-przeszla-metamorfoze-usmiechu-5575142

przed metamorfozą
po metamorfozie uśmiechu

MALO CLINIC WARSAW

Wyślij nam wiadomość