Język:

Uśmiech w 1 dzień

Czy rzeczywiście można w ciągu 1 dnia odzyskać dawny uśmiech?

Pan Adam trafił do Malo Clinic z licznymi brakami w uzębieniu.

Aby to ukryć, przez wiele lat, w ogóle się nie uśmiechał. Mięsień okrężny ust przestał pracować, nawet pod koniec dnia zabiegowego, kiedy Pan Adam wychodził z kliniki z pełnymi zębami, nie był w stanie szeroko się uśmiechać.

Jest duszą towarzystwa, szefem kuchni, często wychodzi i rozmawia z klientami. Marzył o pięknym, zdrowym uśmiechu, udało się, lekarze z Malo Clinic przeprowadzili „generalny remont uzębienia”, teraz Pan Adam musi tylko nauczyć się śmiać. Codzienne ćwiczenia przed lustrem są wskazane.

Doktor Nuno Rebordao wykonał w szczęce zabieg Malo Clinic Protocol techniką All-on-4. Zabieg skierowany jest do osób bezzębnych, polega na wszczepieniu 4 implantów i osadzeniu na stałe, jeszcze w tym samym dniu, mostu tymczasowego, który wygląda i funkcjonuje jak naturalne uzębienie.

W łuku dolnym, zęby były bardzo zniszczone, starte, wrażliwe, bolące. Lekarz stomatolog Sylwia Gawęcka wykonała rekonstrukcję.

Zabieg rozpoczął się o 7.00 rano, a o 23.00 Pacjent był gotowy do wyjścia 🙂

Jeśli chcecie obejrzeć pełną metamorfozę zapraszamy https://dziendobry.tvn.pl/a/przez-brak-czasu-na-dentyste-mial-braki-w-uzebieniu-teraz-ma-piekny-usmiech

MALO CLINIC WARSAW

Wyślij nam wiadomość