Język:

Zęby w 1 dzień, zabieg All-on-4 według Malo Clinic Protocol

Uśmiech w 1 dzień, zabieg All-on-4 Malo Clinic Protocol

W zaledwie 1 dzień zmieniliśmy życie i uśmiech kolejnego pacjenta! Przypadek,  który na początku wydał się być trudny i skomplikowany, dzięki technice All-on-4 według protokołu Malo Clinic okazał się łatwy. 

Pan Piotr miał okropne, przykre doświadczenia z dentystami. Dotychczasowe próby leczenia stomatologicznego nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Pan Piotr stracił wszystkie zęby w szczęce. 

W Malo Clinic Warsaw lekarze zaproponowali Panu Piotrowi zabieg Malo Clinic Protocol techniką All-on-4. Zabieg dedykowany jest osobom bezzębnym. Polega na wszczepieniu 4 implantów i zamocowaniu na stałe w  dniu zabiegu mostu tymczasowego Malo Clinic. 

Most tymczasowy Malo Clinic, wykonany jest z akrylu w laboratorium w Malo Clinic Warsaw. Perfekcyjnie symuluje naturalne zęby, jest łatwy w oczyszczaniu. 

Mosty Malo Clinic, ze względu na walory estetyczne i wysoki poziom zaawansowania technicznego uznawane są na świecie za idealną protezę stałą do rehabilitacji stomatologicznej osób bezzębnych. 

Pan Piotr jak zobaczycie w materiale, wyszedł z Malo Clinic z pięknymi zębami, z cudownym uśmiechem. Powiedział, że w dniu zabiegu czuł się w klinice jak w SPA. 

więcej w materiale https://dziendobry.tvn.pl/a/metamorfoza-usmiechu-piotra-teraz-jest-idealnie 

metamorfoza uśmiechu, all-on-4

MALO CLINIC WARSAW

Wyślij nam wiadomość