Język:

Spełniło się jedno z największych marzeń Pani Agnieszki

Pani Agnieszka to kolejna pacjentka, która zgłosiła się do Malo Clinic po nowe zęby w 1 dzień.

Nasza bohaterka to młoda kochająca mama, dwójki wspaniałych synów. Mieszka z rodziną w Toruniu i spędza każdą wolną chwilę grając w piłkę i słuchając ulubionej muzyki.

Problemy z zębami

Problemy z uśmiechem Pani Agnieszki zaczęły się w wieku 16 lat, od nieszczęśliwego wypadku. Pewnego dnia pełna energii i zapału Pani Agnieszka wjechała w płot skuterem i uszkodziła wszystkie zęby w szczęce. Mimo wielu prób leczenia, finalnie nie udało się ich uratować. Po kilku latach same zaczynały się kruszyć, co ostatecznie zmusiło ją do ich całkowitego usunięcia i założenia protezy całkowitej.

Niewygodna proteza

Noszenie protezy sprawiało Pani Agnieszce ogromne trudności, zarówno z jedzeniem, jak i z uśmiechaniem się, co było dla niej bardzo niekomfortowe. Małe zęby w protezie powodowały podwijanie się wargi, nie wyglądało to za bardzo estetycznie, wprawiając ją w kompleksy i zakłopotanie. Do tego stopnia, że unikała nawet jedzenia posiłków w pracy.

Problem ten zauważyła koleżanka Pani Agnieszki z pracy, która namówiła ją wzięcia na udział w Metamorfozach Uśmiechu wierząc, że tak pewna siebie i radosna osoba zasługuje na nowy uśmiech, który poprawi jej samopoczucie i pomoże zapomnieć o wypadku.

Konsultacja w Malo Clinic

Przed rozpoczęciem leczenia zespół Malo Clinic wykonał diagnostykę u Pani Agnieszki i zaplanował jednodniowy proces leczenia metodą All-on-4™ wg protokołu Malo Clinic Protocol.

Zabieg implantacji techniką All-on-4™

W dniu zabiegu u naszej pacjentki stres przeplatał się z euforią. Nie mogła doczekać się już wymarzonego efektu końcowego. W górnym łuku zespół chirurgiczny Malo Clinic na czele z dr. Armando Lopesem i dr. Anną Grabowską wszczepili 4 implanty, do których przykręcony został most tymczasowy, wykonany w trakcie dnia przez techników z laboratorium protetycznego Malo Clinic.

Odbudowa estyczna

Dodatkowo  ze względu na bardzo zniszczone zęby w dolnym łuku została zaplanowana i wykonana przez dr. Katarzynę Kubicką rekonstrukcja całego zgryzu. Polegająca na uzupełnieniu braków zębowych przez  wszczepienie dwóch implantów z koronami tymczasowymi oraz na odbudowie estetyczne przednich zębów i wyleczeniu ubytków próchnicowych.

Nowy Uśmiech, Nowe Zęby

Po skończonym całodniowym zabiegu nadszedł czas na pierwsze wrażenia i spojrzenie w lusterko, które przekazał naszej bohaterce dr. Armando w asyście całego zespołu ekspertów od Metamorfoz Uśmiechu z Malo Clinic. Od tego momentu w  przeciągu  zaledwie jednej chwili, na twarzy Pani Agnieszki wymalował się nowy piękny uśmiech, były też łzy wzruszenia ze szczęścia.

Spełniamy marzenia

Spełniło się jedno z największych marzeń Pani Agnieszki ma ona teraz nowy całkowicie inny wyraz twarzy dzięki czemu będzie sięgać swoich celów i marzeń oraz drugiej połówki a co najważniejsze zapomniała zupełnie o wypadku i nareszcie szeroko się uśmiecha.

Materiał z metamorfozy https://dziendobry.tvn.pl/zdrowie/metamorfoza-usmiechu-pozwolila-agnieszce-odzyskac-radosc-z-zycia-6087337

MALO CLINIC WARSAW

Wyślij nam wiadomość