Metoda All-on-4®

Innowacyjna koncepcja  rehabilitacji, która w jeden dzień i bez przeszczepu kości całkowicie bezzębnym pacjentom pozwala uzyskać nowe stałe zęby, wyglądające i funkcjonujące jak naturalne uzębienie.

Piękny uśmiech w jeden dzień

Czas naszego życia znacznie się wydłużył, jesteśmy dłużej aktywni zawodowo i społecznie. Przedwczesna utrata nawet jednego zęba może stać się poważną przeszkodą w realizacji naszych planów zawodowych, czy ograniczeniem w życiu prywatnym. Utrata zęba to kwestia nie tylko kosmetyczna, ale i funkcjonalna, która zagraża jakości naszego życia. Utrata wielu zębów w dłuższym okresie prowadzi do problemów zdrowotnych. Jedno z zagrożeń charakterystyczne dla obu przypadków to stopniowy zanik tkanki kostnej szczęki doprowadzający w skrajnym przypadku do zupełnego jej zaniku. Degradacja tkanki kostnej spowodowana jest brakiem odpowiedniej stymulacji tak funkcyjnej, jak i fizjologicznej, którą gwarantują korzenie wcześniej utraconych zębów.

All-on-4® – efektywna metoda natychmiastowego przywrócenia funkcji żucia

Miliony ludzi na świecie tracą wszystkie swoje zęby, a kolejne miliony w najbliższej przyszłości są zagrożone ich utratą. Przyczyną tego typu sytuacji są wypadki, choroby przyzębia, próchnica i wiele innych czynników. Zagrożenie utratą zębów rośnie także wraz z wiekiem człowieka. Aby zapobiec zanikowi kości szczęki oraz zapewnić prawidłowe funkcjonowanie narządu żucia, a co za tym idzie niezmienną jakość życia, należy zadbać o szybkie uzupełnienie braków zębowych.

Tradycyjne rozwiązanie protetyczne takie, jak ruchoma proteza całkowita – do niedawna jedyny sposób leczenia w przypadku całkowitej utraty zębów – nie jest satysfakcjonującym rozwiązaniem dla osób pragnących prowadzić nieskrępowany i aktywny tryb życia. Dla nich MALO CLINIC opracowało All-on-4®- rewolucyjną metodę, która dzięki użyciu tylko czterech implantów przywraca pacjentowi nowe przymocowane na stałe i naturalnie wyglądające zęby – i to wszystko w ciągu jednej wizyty w naszej klinice!