Język:

#nowyuśmiech, metamorfoza Pana Grzegorza, #zabieg All-on-4

Metamorfoza uśmiechu Pana Grzegorza

Pan Grzegorz kochający mąż i obowiązkowy tata dwójki maluchów. Pracuje w dużej firmie, można powiedzieć, że do szczęścia brakowało tylko zdrowego, pełnego uzębienia. Pan Grzegorz już w dzieciństwie miał problemy z zębami, potem jako nastolatek był uczestnikiem bójki, w której stracił większość zębów w szczęce. 

Zgłosił się w styczniu 2020 do castingu programu Metamorfozy Uśmiechu, został zakwalifikowany i w lutym 2020 w Malo Clinic Warsaw miał wykonany w górnym łuku zębowym zabieg techniką All-on-4 zgodnie z Malo Clinic Protocol . Zabieg jest skierowany do osób bezzębnych w łuku górnym lub/i dolnym. Polega na wszczepieniu 4 implantów i zamocowaniu jeszcze w tym samym dniu mostu tymczasowego na stałe do implantów. W ciągu 1 dnia Pacjent otrzymuje nowe zęby. 

Jak zobaczycie w materiale, nie tylko wygląda wspaniale, ale również Pan Grzegorz odzyskał funkcje żucia, smak potraw i poprawę wymowy.

zobaczcie sami, zamieszczamy link do metamorfozy do strony ddtvn                                    https://dziendobry.tvn.pl/szukaj?q=malo+clinic                  

Uśmiech Pana Grzegorza przed i po zabiegu

MALO CLINIC WARSAW

Wyślij nam wiadomość