Język:

Malo Clinic Protocol techniką Ao4 – Pani Magdalena

Nowy uśmiech Pani Magdaleny

Pani Magdalena, zgłosiła się do programu „Metamorfozy uśmiechu” w styczniu 2019 i już w lutym trafiła do Malo Clinic Warsaw na zabiegi stomatologiczne. Siła i wytrwałość pani Magdy, okazała się jej mocnym atutem, dostała się do programu za czwartym razem. Warto więc próbować 🙂

Pani Magda straciła, kilka lat temu, prawie wszystkie zęby w łuku górnym, natomiast w żuchwie wiele zębów wymagało przelecznia. Dentysta Jagoda Kruczek zaplanowała następujący plan leczenia: w łuku górnym zabieg według Malo Clinic Protocol techniką Ao4, w żuchwie wypełnienia kilku zębów oraz wyrównanie.

Zabieg Ao4 według protokołu Malo Clinic wykonał doświadczony chirurg dr Armando Lopes, szkolony przez samego dr Paulo Malo (twórcy MCP techniką Ao4), który polegał na:

W godzinach wieczornych Pani Magda uśmiechała się do najbliższy śnieżnobiałymi, naturalnie wyglądającymi, pięknymi zębami.

Jak przebiegła pełna metamorfoza Pani Magdy zobaczcie na https://dziendobry.tvn.pl/a/proteza-wywolywala-u-niej-stres-nowe-zeby-odmienily-jej-zycie

MALO CLINIC WARSAW

Wyślij nam wiadomość