Język:

Całkiem nowy mąż – metamorfoza p. Roberta

Metamorfoza uśmiechu Pana Roberta

Pan Robert pracuje w Straży Pożarnej, praca to jego pasja. Zęby przez lata kruszyły się i wypadały, dlatego pan Robert zapuścił bujne wąsy, które zakrywały zły stan uzębienia. Często podczas rozmowy zasłaniał ręką swój uśmiech. Żona obawiała się, co znajomi myślą, na temat zaniedbanego uzębienia pana Roberta. Nie była w stanie namówić męża na wizytę u dentysty.

W końcu w wieku 54 lat za namową żony pan Robert zgłosił się do programu „Metamorfozy uśmiechu”. Dzięki temu dostał się do finałowej 4 i w październiku stawił się w Malo Clinic Warsaw na zabiegu MCP techniką All-on-4.

Zgodnie z planem leczenia Pan Robert przeszedł w ciągu 1 dnia w klinice: badania, prześwietlenia, higienizację, rehabilitację stomatologiczną przed zabiegiem All-on-4 –która polega na przygotowaniu pacjenta do zabiegu poprzez normalizację napięć w tkankach miękkich oraz przywracanie prawidłowej fizjologicznej ruchomości w obrębie stawów skroniowo-żuchwowych.

Przypadek Pana Roberta był pracochłonny, wiele zębów nie dało się uratować i zostały usunięte. W górnym łuku zostały wszczepione 4 implanty stomatologiczne, na których tego samego dnia został założony most tymczasowy mocowany na stałe do implantów.

W żuchwie trzeba było usunąć korzenie, przy których było dużo stanów zapalnych i na okres przejściowy, czas gojenia pacjent  otrzymał protezę.

Po całym dniu Pan Robert wyglądał znakomicie, z radości ogolił zapuszczane przez lata wąsy. Żona pacjenta po raz pierwszy w życiu zobaczyła męża bez wąsów, ale z pięknym zdrowym uśmiechem. Przed Panem Robertem pozostaje tylko pozbycie się odruchu zasłaniania ust ręką.

więcej na https://dziendobry.tvn.pl/a/po-metamorfozie-zebow-nie-poznala-go-zona

MALO CLINIC WARSAW

Wyślij nam wiadomość