Język:

było warto, przepięknie

Poznajcie historię przypadku Pana Tomasza i problemów z jakimi borykał się, zanim trafił w ręce specjalistów zespołu Medycznego Malo Clinic, dzięki programowi Metamorfozy uśmiechu DDTVN p. Tomasz otrzymał zęby w 1 dzień.

Prywatnie Pan Tomasz to kochający mąż i Tata trójki dzieci, który od lat młodzieńczych zmagał się z chorobami uzębienia przez co ostatecznie w wieku 20 lat stracił wszystkie zęby.

Początkowo stosował protezy ruchome jednak ze względu na duży dyskomfort i paniczny strach przed dentystą, ostatecznie zrezygnował z ich noszenia, co doprowadziło do wycofania się z życia towarzyskiego w pracy i w domu, powodowało wstyd i smutek.

Po konsultacji w Malo Clinic nasi specjaliści postanowili odmienić życie Pana Tomasza, i aby przywrócić mu pewność siebie i radość życia zaproponowali zabieg Malo Clinic Protocol metodą All-on-4TM, który polega na wszczepieniu 4 implantów i zamocowaniu mostów tymczasowych, które już tego samego dnia są w pełni funkcjonalne, a po 6 miesiącach zostają zamienione na mosty ostateczne.

Zabieg Pana Tomasza został przeprowadzony bez żadnego bólu, a ponieważ Pan Tomasz panicznie boi się dentysty dostał leki odprężające.

Cały zabieg trwał jeden dzień podczas, którego zostały usunięte pozostałe zęby, a w ich miejsce w górnym łuku nasz chirurg dr Armando Lopes wszczepił  4 implanty, na których został osadzony most tymczasowy. W łuku dolnym dr Katarzyna Kubicka – specjalistka protetyki, wykonała odbudowę estetyczną zębów w odcinku przednim.

Pan Tomasz wygląda świetnie, nie boi się już dentysty, w klinice czuje się jak w domu. Zaraz po zabiegu p. Toamsz miał problem z wymową niektórych liter. Jednak jest to normalne, często pacjenci, którzy przez większość swojego dorosłego życia nie mieli zębów, a w ciągu 1 dnia odzyskują pełny łuk zębowy, potrzebują czasu na przyzwyczajenie się.

cała metamorfozę uśmiechu możecie obejrzeć na stronie ddtvn https://dziendobry.tvn.pl/zdrowie/metamorfoza-usmiechu-tomasza-nowe-uzebienie-odmienilo-jego-zycie-5735175 

pacjent przed zabiegiem wszczepienia implantów
pacjent po zabiegu techniką All-on-4 według protokołu Malo Clinic

MALO CLINIC WARSAW

Wyślij nam wiadomość