Język:

Bohaterka zwykłych dni z niezwykłym uśmiechem

Pani Agnieszka to szczęśliwa żona i mama dwóch córek. W wyniku poważnej choroby musiała usunąć wszystkie zęby w górnej szczęce, żeby ratować wzrok. Niestety oka nie uratowano, a ta pogodna, radosna kobieta straciła również swój uśmiech. Gdy nareszcie postanowiła znaleźć czas dla samej siebie, to właśnie brak zębów stanowił największy problem i mocno obniżał jej poczucie własnej wartości. Rodzina widziała, że pani Agnieszka uśmiecha się coraz rzadziej.

Lekarze w Malo Clinic zaproponowali pani Agnieszce zabieg Malo Clinic Protocol techniką All-on-4, który polega na wszczepieniu czterech implantów i zamocowaniu mostu tymczasowego z pełnym, w pełni funkcjonalnym uzębieniem. Po 6 miesiącach most tymczasowy zostaje zastąpiony stałym. Już tego samego dnia pani Agnieszka opuściła naszą klinikę z pięknym uśmiechem.

All-on-4 to świetne rozwiązanie dla pacjentów, którzy stracili całe uzębienie, tak jak nasza pacjentka. Już jedna wizyta w Malo Clinic zmienia zupełnie ich życie.
Dziś pani Agnieszka patrzy na siebie w zupełnie inny sposób i uśmiech nie schodzi z jej twarzy.

Zapraszamy do zapoznania się z historią naszej pacjentki na stronie Dzień Dobry TVN – Odbudowa zębów – jak wstawić zęby? – Dzień Dobry TVN

MALO CLINIC WARSAW

Wyślij nam wiadomość