Język:

Zabieg Malo Clinic Protocol techniką All-on-4 – metamorfoza p.Marii

Metamorfoza uśmiechu Pani Marii w dzień dobry tvn

Pani Maria pod koniec sierpnia 2019 przeszła w Malo Clinic Warszawa zabieg techniką All-on-4, zgodnie z Malo Clinic Protocol, w górnym łuku zębowym. Zabieg All-on-4 jest skierowany do osób bezzębnych. Zęby, które pozostały u pani Marii nie nadawały się już do leczenia, dlatego chirurg musiał je usunąć. Tego samego dnia dr Pedro wszczepił 4 implanty w szczęce techniką All-on-4. W tym czasie w laboratorium protetycznym technicy  przygotowali most tymczasowy – w pełni funkcjonalny i estetyczny. Most został przykręcony na stałe do implantów pod koniec dnia zabiegu chirurgicznego.

W łuku dolnym chirurg wszczepił 2 implanty, po jednym z każdej strony, a następnie lekarz protetyk założył korony tymczasowe. Pozostałe dolne zęby wymagały poprawy estetycznej, dlatego lekarz stomatolog Anna Grabowska zaproponowała wykonanie wypełnień estetycznych 6 zębów oraz ich wybielenie w gabinecie.

O godz. 23.00 Pani Maria wyszła z kliniki dentystycznej z naturalnie wyglądającym, śnieżnobiałym uśmiechem.

więcej na https://dziendobry.tvn.pl/a/z-powodu-problemu-z-zebami-miala-niska-samoocene-po-metamorfozie-ma-piekny-usmiech

Nowy uśmiech Pani Marii
Metamorfoza w 1 dzień

MALO CLINIC WARSAW

Wyślij nam wiadomość